czwartek, 22 sierpnia 2013

Nuda nam nie grozi

Cześć po wakacyjnej przerwie ;)

Czy Wy też to zauważyłyście, choć jeszcze nie chcecie tego przyznać głośno, że lato zaczęło chylić się ku końcowi
Ale... Nie ma tego złego...

Na przykład są nowe kolekcje :)
Dziś chcemy pokazać Wam trend, który w tym (nadchodzącym) sezonie kręci nas najbardziej. Łączenie ze sobą pozornie nie pasujących tkanin: kraciasty "koc" i cekiny, delikatny jedwab i skóra, grubaśne swetry i satyna.

{źródło}

Wszystko to idealnie wymiksowała ta pani

{źródło}

Joanna Klimas - "prekursorka polskiego minimalizmu". Silna, niezależna, fascynująca kobieta. I szalenie zdolna. Spójrzcie na jej projekty!

Warkoczowy, mięsisty "top" z włóczki ozdobiony został, przekornie, złocistym ściągaczem. Kraciasta mini uzupełnia strój.

{źródło}

Lubicie jeszcze krócej? Czekają na Was metaliczne szorty. A jeśli to dla Was za mało, efekt "blink" podbiją cekiny na rękawach.
W ogóle cekiny rządzą. I to o każdej porze dnia i nocy. Łączone ze wszystkim, bez opamiętania. Im bardziej karkołomnie - tym lepiej ;)

{źródło}

Jak tu - cekiny tworzą lampasy na spodniach z kraciastego garnituru. A do kompletu - krótki sweterek, rzecz jasna.

{źródło}

Jeden z najbardziej charakterystycznych wzorów kolekcji - szaro-zielona krata. Szerokie spodnie, krótki dopasowany żakiet i top w szpic, jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli.

{źródło}

Zestaw dla elegantek - czarny płaszczyk, srebrzyste spodnie. Uwaga - teraz chodzimy tak... do biura! Przekażcie szefom ;)

{źródło}

 Na koniec jeszcze fotka z sesji prezentowanej na stronie projektantki. Lubimy tę spódnicę, lubimy ten top ze skóry, lubimy ciężkie buty. Lubimy to! I lubimy JK.

{źródło}

 Także za to, jak świetnie sama wygląda w swoich projektach.

{źródło}

Czujemy się zainspirowane. Zbieramy już tkaniny na naszą Nitkową prywatną kolekcję. Grzejemy już druty, by dziergać do kompletu sweterki.
Nie martwimy się tym, że lato już niemal za nami. Czekamy na jesień, bo na pewno nie będzie nudna i smutna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy, że tu jesteście. Każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo ważny!