Panie i Panowie, Czytelnicy Kochani!
Nowa paczka skrawków została naszykowana, kolejną Resztkowiczkę wskazał los... Nim jednak ujawnimy jej imię - rzut oka na wiosenne ścinki. Fanfary...
Ten iście wiosenny zestaw poleci do Weroniki z bloga WeGrochy. Gratulujemy!!
A w pakieciku - same wspaniałości. Widać, że nas wiosna opętała, prawda? Jest trochę słońca...
... sporo wiosennej zieleni...
... wiosenne światło w lekkich chmurkach...
... i skrawek jasnego nieba :)
Jest też ciekawie materiałowo. Tradycyjnie - Nitkowe bawełny.
Ale uzupełniłyśmy je i innymi fakturami...
... żeby było ciekawiej...
... i bardziej różnorodnie :)
A czasem nawet zaskakująco!
Dorzuciłyśmy też coś extra! ;)
I jeszcze kilka drobiazgów dla urozmaicenia Nitkowej przygody :)
Mamy nadzieję, że Weronika będzie zadowolona ;)
A wszystkich, których los tym razem ominął (niecnota!), zapraszamy do kolejnej edycji. Losowanie w pierwszy weekend po Wielkiej Nocy.
Na wszelki wypadek - przypominamy zasady:
1. Zgłaszajcie się następująco:
- aby wziąć udział w losowaniu w kwietniu, należy dodać komentarz pod bieżącym wpisem zajawkowym. W komentarzu podajcie swój adres mailowy (o ile nie ma go w profilu), byśmy mogły się skontaktować z wybraną osobą. Zapisy trwają do piątego kwietnia do północy.
2. Na początku kwietnia przygotujemy skrawkowy zestaw, który pozostaje tajemnicą aż do chwili, gdy zostanie wysłany do wylosowanej osoby.
3. Po 5 kwietnia wylosujemy spośród zgłoszeń jedną osobę, która drogą mailową zostanie poproszona o podanie adresu, na który mamy przesłać skrawkowy pakiecik.
4. Po przekazaniu tkanin opublikujemy nową "zajawkę" na blogu i podamy termin wykonania zadania. Ten post będzie też służył zgłoszeniom do kolejnej edycji.
- aby wziąć udział w losowaniu w kwietniu, należy dodać komentarz pod bieżącym wpisem zajawkowym. W komentarzu podajcie swój adres mailowy (o ile nie ma go w profilu), byśmy mogły się skontaktować z wybraną osobą. Zapisy trwają do piątego kwietnia do północy.
2. Na początku kwietnia przygotujemy skrawkowy zestaw, który pozostaje tajemnicą aż do chwili, gdy zostanie wysłany do wylosowanej osoby.
3. Po 5 kwietnia wylosujemy spośród zgłoszeń jedną osobę, która drogą mailową zostanie poproszona o podanie adresu, na który mamy przesłać skrawkowy pakiecik.
4. Po przekazaniu tkanin opublikujemy nową "zajawkę" na blogu i podamy termin wykonania zadania. Ten post będzie też służył zgłoszeniom do kolejnej edycji.
5. Po otrzymaniu pakietu nasza "skrawkowiczka" opublikuje wpis na blogu/facebooku z linkiem do Nitkowego bloga.
7. Zdjęcia efektów twórczych zmagań opublikuje na swoim blogu/facebooku i/lub prześle nam mailem. Zostają one zaprezentowane także na Nitkowym blogu.
8. Ochy, achy i zachwyty :)
7. Zdjęcia efektów twórczych zmagań opublikuje na swoim blogu/facebooku i/lub prześle nam mailem. Zostają one zaprezentowane także na Nitkowym blogu.
8. Ochy, achy i zachwyty :)
A żółto-zielono-niebieski zestaw został dziś spakowany i jutro wyruszy w świat.
Jak zawsze - życzymy powodzenia!!
Tymczasem nie zapominajcie o nas i zaglądajcie. Nam też w duszach gra zielone i sporo tego koloru (choć nie tylko) pojawi się wkrótce na blogu. A za tydzień planujemy dla Was nowy, bzyczący tutorial.
Szyciowego tygodnia!



































