sobota, 27 października 2012

Ja sama! czyli warsztaty indywidualne

Jest coś, o czym marzysz od dawna, ale zawsze bałaś/-eś się spróbować? Coś, co jednocześnie Cię pociąga i paraliżuje strachem? To "coś" to szycie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - pomożemy Ci to marzenie zrealizować, a wszelkie strachy dzięki Nitkowej Ekipie pójdą sobie precz.
A na wzmocnienie zaoferujemy Ci filiżankę ulubionego herbacianego lub kawowego naparu...


Bo w Nitce możesz nie tylko spędzić czas na warsztatach wśród innych jak Ty pasjonatów. Jeśli wrodzona wstydliwość (lub po prostu wymagająca skupienia natura) powodują, że te pierwsze kroki chcesz postawić w bardziej kameralnym gronie - Nitka to właściwe miejsce.
Możesz wpaść i skorzystać z naszego sprzętu, przynieść ze sobą projekt, wykrój, pomysł. Nie ma ograniczeń - wszytko jest przed nami. Krok po kroku nasi Szyciowi Przewodnicy pokażą Ci "jak szyć" ;)


Możesz też, jeśli masz taką potrzebę, przynieść własną maszynę, a my pomożemy Ci rozgryźć jej tajemnice i sprawić, że stanie się najlepszym przyjacielem. I razem stworzycie co tylko przyjdzie Ci do głowy.

W przypadku warsztatów indywidualnych najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze umówienie się telefoniczne. Wszystkie niezbędne namiary znajdziecie w zakładce KONTAKT u góry strony.

2 komentarze:

 1. Tak sobie zwiedzam i oglądam, czytam i zachwycam się. Jakie fantastyczne miejsce ta Wasza nitka. Wszystko co kocham w jednym miejscu: kawa i ciasto, a w tle stukot maszyn. Czy tak wygląda raj?
  Rok temu trafiłam w inernecie na Harvest Textiles (koniecznie sprawdźcie)- genialne miejsce na mapie Australii i pomyślałam sobie, że w Polsce nie prędko doczekam się takiej instytucji, a tutaj proszę....
  Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie da się ukryć, że czasem czujemy się w pracy jak w raju ;)
   Cieszymy się, że nasz pomysł spodobał się nie tylko nam i że już niemal od roku w Nitce stukot maszyn i gwar rozmów nie cichną...
   Miejsce, które polecasz - zaiste inspirujące. Będziemy zaglądały!
   Pozdrawiamy

   Usuń

Dziękujemy, że tu jesteście. Każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo ważny!